Centrum WAWY

newsy, ciekawostki, technologia, życie

Czas wolny

Atrakcje w Warszawie

                Warszawa to świetne miejsce do spędzenia czasu. Można się tutaj wybrać na weekend i doświadczyć wielu niezapomnianych wrażeń. Atrakcje w Warszawie każdy znajdzie właściwe dla siebie i na pewno nikt tutaj nie będzie się nudził. Dobrym pomysłem jest odwiedzenie escape room. Jest to przedziwne miejsce, które zaprasza wszystkich miłośników przygód z dreszczykiem. Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Na czym polega zabawa? Z dostępnych pokoi możemy wybrać jeden, którego tematyka nas zainteresuje, gdy gra nam się spodoba, nic nie stoi na przeszkodzie, by udać się do kolejnego pokoju. Zostaniemy tam zamknięci i w przeciągu 45 minut będziemy musieli się wydostać. Nie będzie to takie proste i bynajmniej nie będzie wymagało zręczności, ale raczej logicznego myślenia i kreatywności. Szereg logicznych zagadek poprowadzi nas krok po kroku do rozwikłania zagadki i odszukania kluczyka. Wtedy będziemy mogli wyjść. Najlepsi, którym uda się wydostać w najkrótszym czasie mogą liczyć na niespodziankę w postaci promocyjnej ulgi na bilet do kolejnego pokoju.

                Atrakcje w Warszawie są naprawdę ciekawe. Do tajemniczych pokoi mogą wchodzić grupy do 6 osób, wyjątek jest robiony w przypadku imprez firmowych, gdzie wpuszczane są większe grupy osób. W escape room można także zorganizować wieczór panieński i dostarczyć gościom zabawnych, niezapomnianych przeżyć na całe życie.

Atrakcje w Warszawie w postaci escape room czekają na wszystkich zainteresowanych i chcących doświadczyć przygody. Jak zatem się do tego zabrać? Otóż najlepiej wejść na stronę internetową i zapoznać się z ofertą. Następnie w kilku prostych krokach dokonujemy rezerwacji poprzez formularz załączony na stronie internetowej. Organizatorzy mogą do nas odzwonić, by rezerwację potwierdzić. Przy rezerwacji należy podać swoje dane imię i nazwisko, adres email i numer telefonu. Opłaty dokonuje się w salonie gier, a ich kwoty są podane na stronie internetowej. Do lokalu musimy przybyć około 10 minut przed wyznaczonym terminem gry i na miejscu zostaniemy o wszystkim poinformowani. Przed nami niezapomniany czas.